Telefon do szpitala (całodobowy)

Tel/faks: 32 202 55 21
e-mail: szpital@narodziny.com.pl

 

Infolinia - Koordynowana Opieka nad Kobietą w Ciąży (całodobowo)
Telefon: 32 257 03 69


Rejestracja gabinetów: (całodobowo)

Telefon: 32 202 55 21
Telefon: 32 257 03 69


Sonda

Czy mężczyzna powinien być obecny przy porodzie?

TAK - 76%
NIE - 24%
Głosowanie zakończone.
Aktualności

18.09.2017

Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży - kontynuacja

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Nasz Szpital przeszedł pozytywnie konkurs ofert zorganizowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w związku z czym będzie kontynuował swoją działalność w zakresie Koordynowanej Opieki nad Kobietą w Ciąży od 01.10.2017 do 30.06.2021, co daje możliwość odbycia porodu w Naszej Placówce.
Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i wiele ciepłych słów płynących w Naszą stronę z życzeniami, abyśmy w dalszym ciągu mogli świadczyć usługi medyczne dla osób ubezpieczonych w ramach refundacji z NFZ.

 

25.08.2016

Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 15 sierpnia 2016 r. zostaliśmy objęci pilotażowym programem Narodowego Funduszu Zdrowia – tzw. Koordynowaną Opieką nad Kobietą w Ciąży.
Operatorem świadczeń jest Nasz Szpital Położniczo-Ginekologiczny usytuowany w Katowicach przy ul. Łubinowej 3, współpracujący z podwykonawcami w postaci podległych Poradni Specjalistycznych:
•    Katowice, ul. Wrocławska 32, tel. (32) 203-06-03
•    Sosnowiec, ul. Bolesława Prusa 253A, tel. (32) 263-76-14
•    Lędziny, ul. Lędzińska 1, tel. (32) 216-78-38


W związku z wejściem w życie nowego programu, dla wszystkich zainteresowanych uruchomiliśmy w Szpitalu całodobową Infolinię: (32) 257-03-69.
Szczegółowe informacje o programie na stronie NFZ

 

20.05.2016

Konferencja "Cesarskie cięcie czy natura?"

W imieniu Śląskiej Izby Lekarskiej chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkie przyszłe Mamy na: 

konferencję "Cesarskie cięcie czy natura?"

Coraz więcej, przede wszystkim młodych, kobiet rodzi przez cesarskie cięcie. Niektóre ze wskazań medycznych, inne na własne życzenie. Gwiazdy i inne kobiety sukcesu opisują w kolorowych magazynach zalety operacyjnego zakończenia ciąży. Czy mają rację, czy może jednak lepiej uniknąć chirurgicznej interwencji przy porodzie? O tym kiedy powinna zostać podjęta decyzja o cesarce i jakie niesie ze sobą zagrożenia 24 maja 2016 roku o godz. 10.00 w Śląskiej Izbie Lekarskiej będą mówiły autorytety w dziedzinie ginekologii i neonatologii:

•   Prof. Anita Olejek - specjalista ginekolog, położnik, konsultant wojewódzki w zakresie położnictwa i ginekologii

•   Dr Helena Sławska – neonatolog

•   Prof. Krzysztof Sodowski - specjalista ginekolog, położnik, konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie perinatologii

•   Dr Tadeusz Urban - specjalista ginekolog, położnik

•   Prof. Andrzej Witek - specjalista ginekolog, położnik, onkolog

W trakcie konferencji przewidziana jest również projekcja filmu związanego z tematem.
Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji pod nr tel. 793 48 33 99

2016-05_konf_cesarskie

 

28.03.2015

 

Onkologia ginekologiczna

 

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez ministra zdrowia i NFZ od stycznia bieżącego roku szpital Łubinowa przystąpił do realizacji procedur onkologicznych z zakresu ginekologii w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej realizowanej w poradniach (Katowice, Lędziny, Sosnowiec) oraz lecznictwa szpitalnego realizowanego w szpitalu na Łubinowej. Tak zwana "szybka ścieżka onkologiczna" ma na celu zapewnienie pacjentowi z podejrzeniem lub rozpoznaniem choroby nowotworowej maksymalnie krótkiego czasu od diagnostyki do terapii.


Szpital w ramach "Pakietu onkologicznego" zapewnia pełny proces diagnostyczny oraz leczenie chirurgiczne jak również w ramach umowy z podwykonawcą leczenie uzupełniające w postaci chemioterapii i radioterapii. Terapia chirurgiczna w zależności od rodzaju i zaawansowania nowotworu prowadzona jest metodami endoskopowymi lub klasycznie.


Dla zapewnienia najwyższej jakości leczenia szpital Łubinowa nawiązał współpracę z Panem prof. dr hab. n. med. Ryszardem Poręba - doświadczonym ginekologiem onkologiem - w zakresie konsultacji ginekologicznych i onkologicznych oraz leczenia operacyjnego. Współpraca ta umożliwia realizację w ramach ośrodka procedur onkologicznych w najbardziej zaawansowanych przypadkach nowotworów.

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7