Telefon do szpitala (całodobowy)

Tel/faks: 32 202 55 21
e-mail: szpital@narodziny.com.pl

 

Infolinia - Koordynowana Opieka nad Kobietą w Ciąży (całodobowo)
Telefon: 32 257 03 69


Rejestracja gabinetów: (całodobowo)

Telefon: 32 202 55 21
Telefon: 32 257 03 69


Sonda

Czy mężczyzna powinien być obecny przy porodzie?

TAK - 76%
NIE - 24%
Głosowanie zakończone.

Ginekologia Estetyczna


Oferujemy zabiegi Ginekologii Estetycznej:

 

Waginolastyka - Plastyka pochwy i krocza. Zabieg ten przeprowadzany jest najczęściej u kobiet, które w wyniku cieżkich porodów doznały pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy i krocza.

 

Labioplastyka - Polega na plastyce, zmianie kształtu warg sromowych większych i mniejszych. Bywa, że problemy związane z budową warg sromowych negatywnie wpływają na doznania seksualne pacjetki.

 

Hymenotomia - To zabieg polegający na usunięciu błony dziewiczej wykonywany z przyczyn medycznych - błona dziewicza jest bardzo twarda, utrudniająca inicjację seksualną (obawa przed bólem i krwawieniem).

 

Augumentacja:  powiększanie punktu G - Punkt Grafenberga uważany jest za jedną z najwrażliwszych stref erogennych kobiety.

 

Clitoroplastyka - To obniżenie, uwypuklenie i obnażenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki. Jej celem jest poprawienie doznań seksualnych pacjentki.

 

Wolumetryczne wypełnienei warg sromowych

 

Zapraszamy na Dzień bezpłatnych konsultacji 07 grudnia 2013 - w godz. 10:00-14:00. Konsultacje medyczne prowadzi ordynator naszego szpitala lek.med. Sławomir Bystrzejewski.

Pobierz ulotkę