Telefon do szpitala (całodobowy)

Tel/faks: 32 202 55 21
e-mail: szpital@narodziny.com.pl

 

Infolinia - Koordynowana Opieka nad Kobietą w Ciąży (całodobowo)
Telefon: 32 257 03 69


Rejestracja gabinetów: (całodobowo)

Telefon: 32 202 55 21
Telefon: 32 257 03 69


Sonda

Czy mężczyzna powinien być obecny przy porodzie?

TAK - 76%
NIE - 24%
Głosowanie zakończone.

Konsultacja anestezjologiczna do znieczulenia porodu

Z myślą zwiększenia bezpieczeństwa pacjentek rodzących w naszym szpitalu* zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na wizytę przygotowującą pacjentkę do porodu lub ewentualnego cięcia cesarskiego i związanego z nim możliwego bezpłatnego znieczulenia zewnątrzoponowego.


Ze względu na liczne przeciwwskazania do znieczulenia zewnątrzoponowego wszystkie pacjentki proszone są o zgłoszenie się na obowiązkową konsultację anestezjologiczną na 2-4 tygodnie przed terminem porodu w celu dokonania oceny ogólnego stanu zdrowia i ewentualnych przeciwwskazań do zastosowania znieczulenia farmakologicznego.

Na wizycie tej lekarz anestezjolog dokonuje kwalifikacji do ewentualnego znieczulenia zewnątrzoponowego do porodu oraz udziela niezbędnych informacji na temat przygotowania  oraz przebiegu porodu w znieczuleniu.

Na konsultację należy przynieść  ostatnie wyniki  badania morfologii oraz układ krzepnięcia, a w przypadku chorób kręgosłupa lub ośrodkowego układu nerwowego odpowiednią dokumentację przebiegu choroby.

Wizyta konsultacyjna odbywa się w ramach komercyjnej działalności Szpitala. Koszt wizyty wynosi 150,00 PLN.
Konsultacja nie ma charakteru obligatoryjnego.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja  telefoniczna pod numerem 32 202 55 21.

* W wykonaniu zaleconych Standardów Postępowania oraz Procedur Medycznych przy Udzielaniu Świadczeń Zdrowotnych z Zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Zakładach Opieki Zdrowotnej, wydanych przez Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej terapii.